logotype
  • image1 Zapewniamy to czego chory człowiek oczekuje i pragnie..
  • image2 ..troskliwą opiekę, zrozumienie, życzliwość, cierpliwość i uśmiech..
  • image3 ..tym staramy się wyróżnić spośród innych placówek tego typu.

O nas

W sektorze opieki długoterminowej działamy od 2000 roku. Prowadzimy działalność w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dysponujemy także miejscami komercyjnymi.

Naszym celem i głównym założeniem od chwili, w której zrodziła się myśl o utworzeniu pierwszego oddziału Serdecznej Troski, było stworzenie miejsca innego niż wszystkie tego typu placówki. Chcieliśmy zburzyć pewne stereotypy, wyjść naprzeciw oczekiwaniom i pokazać, że światowe standardy w opiece długoterminowej wcale nie są w naszych warunkach nieosiągalne.

Od tamtej pory nieustannie staramy się rozwijać naszą ofertę i poszerzać działalność o nowe oddziały. Zadowolenie naszych pacjentów i ich bliskich każdego dnia wzmacnia w nas poczucie, że w swoich staraniach podążamy we właściwym kierunku. Wyposażamy nasze oddziały w nowoczesne urządzenia wspomagające opiekę i pielęgnację chorych, starając się tym samym w maksymalny sposób zwiększać komfort ich życia i usprawniać pracę naszego personelu.

Zwracamy szczególną uwagę na dobór osób, które z nami współpracują. Doświadczenie, wiedza, umiejętności w zakresie leczenia, opieki i pielęgnacji to jedno - niezwykle istotne jest jednak dla nas także odpowiednie podejście do pacjenta dla którego często z dnia na dzień nasz oddział staje się nowym domem. Komfort psychiczny jest bardzo istotnym elementem na każdym etapie leczenia i rehabilitacji, dlatego staramy się robić wszystko co naszej mocy aby nasi podopieczni czuli się u nas jak najlepiej.

 

 

2021  Serdeczna Troska