logotype
  • image1 Zapewniamy to czego chory człowiek oczekuje i pragnie..
  • image2 ..troskliwą opiekę, zrozumienie, życzliwość, cierpliwość i uśmiech..
  • image3 ..tym staramy się wyróżnić spośród innych placówek tego typu.

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

W związku z wchodzącymi w życie 25.05.2018 r. nowymi przepisami związanymi z RODO tj.: nowym unijnym rozporządzeniem ujednolicającym regulacje z zakresu ochrony danych osobowych na terenie Unii Europejskiej , dostosowaliśmy się do nowych przepisów.

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z  przetwarzaniem  danych  osobowych  i  w  sprawie swobodnego  przepływu  takich  danych  oraz  uchylenia  dyrektywy 95/46/WE  (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) (dalej: RODO), informuję, że:

1. Administratorem danych osobowych, który decyduje o celach i sposobach przetwarzania danych jest Serdeczna Troska Sp. z o.o. ul. Rzepakowa  5A 31-989 Kraków

2. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, który będzie czuwał nad przestrzeganiem przez Administratora norm prawnych i zasad wewnętrznych przyjętych w zakresie przetwarzania danych osobowych.

We wszystkich sprawach związanych z ochroną Państwa danych wskazujemy do kontaktu Inspektora Ochrony danych, który dostępny jest dla Państwa pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz nr telefonu 12 640 80 80.

W przypadku ewentualnych wątpliwości prosimy o kontakt.

 

2020  Serdeczna Troska