logotype
  • image1 Zapewniamy to czego chory człowiek oczekuje i pragnie..
  • image2 ..troskliwą opiekę, zrozumienie, życzliwość, cierpliwość i uśmiech..
  • image3 ..tym staramy się wyróżnić spośród innych placówek tego typu.

ZOL Złota Jesień

W połowie lipca 2016 roku pierwsi pacjenci zostali przyjęci do nowej placówki ZOL na os. Złotej Jesieni w Krakowie. Objętych opieką jest łącznie 142 pacjentów w tym także 22 pacjentów na Oddziale opieki paliatywnej.  

Budynek posiada 5 pięter, na których znajdują się pokoje dwuosobowe a łazienki usytuowane są w kilku miejscach w bliskiej odległości pokoi. Wszystkie łóżka sterowane są pilotem oraz wyposażone są w materace przeciwodleżynowe. W pokojach znajduje się system oświetlenia podłogowego, gniazdko TV a także system przywołania.

Na każdym z pięter znajduje się sala telewizyjna gdzie na co dzień odbywają się spotkania pacjentów oraz celebrowane są różne uroczystości. Budynek posiada windę, dużą salę rehabilitacyjną, kaplicę, salę terapii zajęciowej. 

Całodobową opiekę świadczy  profesjonalny personel pielęgniarski i opiekuńczy.  Zapewniamy opiekę lekarską i rehabilitacyjną. Ponadto współpracują z nami terapeuci zajęciowi, logopedzi, psychologowie oraz kapelan. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który zapewnia bezpieczeństwo pacjentom i wspomaga pielęgnację naszych podopiecznych, taki jak elektronicznie sterowane pionizatory, podnośniki, nowoczesny zintegrowany system do kąpieli pacjentów. Dysponujemy wysokiej klasy  sprzętem  rehabilitacyjnym typu lampa Sollux, urządzenie do drenażu limfatycznego i aparat do masażu.  

 Posiadamy własną kuchnię, która serwuje smaczne, domowe posiłki zróżnicowane według  potrzeb dietetycznych pacjentów. 

W placówce oferujemy miejsca refundowanie przez NFZ.

Informacje na temat dostępności miejsc, ewentualnych terminów oraz kolejki osób oczekujących można uzyskać w sekretariacie placówki os. Złotej Jesieni 5 lub pod numerem telefonu 694-481-200 lub  +48 12 350 69 69.

 

2024  Serdeczna Troska